Варнаклайминг: Вярваме, че усилията ще си заслужават и ще имаме успешен състезателен сезон през 2025 г.

Състезателите на варненския клуб по спортно катерене Варнаклайминг продължават подготвителния лагер в Италия. Варненци заминаха за Болоня в началото на седмицата, като съобщиха това на страницата си във фейсбук. Как върви подготовката на варненци разкриха самите те в социалните мрежи:

„Кратки новини от Болоня. Нашите състезатели се справят отлично. Подготовката върви по план. Въпреки изгубената кожа и сериозните категории, нашите състезатели катерят здраво! Комбинираха боулдърите с интензивна сесия на страхотният килтърборд в зала LEVEL 24. Също така в следобедните сесии обърнаха внимание и на маршрутите за трудност. Все пак са в най-високата зала в Европа! Категориите започнаха рязко да се покачват- на боулдър достигнаха до 7b/c, на килтърборда до 7c,на въже няколко флаша на 7c и отворени проекти от 8а за Михаил. Информацията е, че са се поизморили, но “бойният дух” е висок!

Остават още ден и половина в Италия, а после пътуваме към София, след което обратно към Варна. Предстои дългият път към дома! Вярваме, че усилията ще си заслужават и Варнаклайминг ще има успешен състезателен сезон през 2025 г.!“

Снимки Фейсбук страница Varnaclimbing – Sport & Rock Climbing Club

Остави коментар