
Състезателите на варненския клуб по спорто катерене Варнаклайминг са на лагер в Италия. Това съобщиха от самия клуб на страницата си във фейсбук. Ето какво още уточниха:
„Част от нашия отбор е на лагер в Болоня, Италия. Въпреки тежкото пътуване, още след пристигането тренировката започна!
Домакините от зала LEVEL 24 посрещнаха варненци доста радушно. Показаха им и маршрутите от състоялото се състезание миналата седмица.

Нашите състезатели ги опитаха и направиха кратка равносметка къде се намират. Сега им остава да отпочинат за кратко, а утре да се раздадат на боулдър секторите.
Все пак сме в “боулдър мод”. Разбира се няма как да пренебрегваме и “коронната” си дисциплина – трудност.
Желаем им успешни тренировки и добри резултати през 2025!“

