Шеф на Черно море: Ако всички работиха по този начин, националният отбор нямаше да се сравнява с Люксембург и Малта

Пламен Андреев


Изпълнителният директор на Черно море Пламен Андреев направи любопитен коментар за мача с Левски, спечелен от “моряците” с 1:0. В една от социалните мрежи той изрази задоволството си от факта, че при успеха над „сините“ във Велико Търново взеха участие шестима играчи, излезли от школата на Черно море, а още двама са останали на пейката.

Черно море би Левски с 6 свои юноши, 50% от играчите са школувани при „моряците“

Ето какво сподели Андреев:

Побеждаваш Левски с шест футболисти, възпитаници на детско-юношеската школа и още двама останали на пейката. Ако всички отбори в България работиха по този начин, нямаше сега националният отбор да се сравнява с Люксембург и Малта.

Остави коментар