
НОВИНАР – Изпрати ни материал
Мнение на Кирил Киров, привърженик на „моряците“!

Днес с успех бяха завършени поредните снимки на стадион „Тича“ от документалния филм за Стефан Богомилов. Голмайсторът на Черно море за всички времена, показа учудващо добра форма и поразяваше отново ъглите на вратата с феноменалната си левачка!
Получихме пълно съдействие от клубното ръководство и треньорския щаб, администрацията и футболистите! Огромна благодарност! Снимките вървят по план и с пълна сила. Инициативата се разширява и се разраства, като доста хора изказаха желание да подкрепят набирането на средствата.
Както е известно вече, това е първата продукция от планираната поредица документални филми за нашите велики футболисти. Те ще бъдат дело изцяло на феновете, както се случи с построяването на паметника на Адмирала! Лично за мен беше много вълнуващо, да видя великият Стефан Богомилов-Чечи, отново на зеления килим с топка в краката!
САМО ЧЕРНО МОРЕ!


