
Виктор Димитров от СКТМ “Комфорт” Варна стана шампион на Националния турнир “Купа България” Млад олимпиец до 13 години в Полски Тръмбеш.
Вики се представи на много високо ниво в конкуренцията на 104 състезатели от цяла България и загуби само един гейм на четвъртфинала от своя съотборник Йоан-Давид Олива.
Останалите медали също бяха за състезатели на „Комфорт“ – Мирослав Шмидт и Димитър Йовев.
Траян Георгиев остана на крачка от призьорите и завърши шести, а на 8-о място се класира 10-годишният Йоан-Давид Олива. Константин Телешпан и Теодор Еленов завършиха съответно 10-и и 11-и.
22-ро място зае Симеон Костадинов, а 10-годишният Георги Желев влезе в основната схема след второ място в групата.
От СКТМ „Комфорт“ дават висока оценка на своите състезатели за представянето им, след като те заеха първите три места в крайното класиране, в топ 8 попаднаха общо петима, а в топ 16 – 7.
