Виктор Димитров от СКТМ „Комфорт“ триумфира на национален турнир 

Виктор Димитров от СКТМ “Комфорт” Варна стана шампион на Националния турнир “Купа България” Млад олимпиец до 13 години в Полски Тръмбеш.

Вики се представи на много високо ниво в конкуренцията на 104 състезатели от цяла България и загуби само един гейм на четвъртфинала от своя съотборник Йоан-Давид Олива.

Останалите медали също бяха за състезатели на „Комфорт“ – Мирослав Шмидт и Димитър Йовев.

Траян Георгиев остана на крачка от призьорите и завърши шести, а на 8-о място се класира 10-годишният Йоан-Давид Олива. Константин Телешпан и Теодор Еленов завършиха съответно 10-и и 11-и.

22-ро място зае Симеон Костадинов, а 10-годишният Георги Желев влезе в основната схема след второ място в групата.

От СКТМ „Комфорт“ дават висока оценка на своите състезатели за представянето им, след като те заеха първите три места в крайното класиране, в топ 8 попаднаха общо петима, а в топ 16 – 7.

Остави коментар