
Трансферът Здравко Димитров в турския Сакаряспор трябва да бъде финализиран до часове. Това обяви местната медия „Medyabar“. Според изданието фланговият футболист, който през есента игра под наем от Левски в Спартак (Варна), ще бъде привлечен първоначално под наем до края на сезона. В договора има и опция за закупуване.
Твърди се, че той ще бъде представен за ново попълнение на Сакаряспор заедно със Стив Амбри от Шериф Тираспол. Двамата вече били в Сакария, за да финализират договорите си.
Сакаряспор заема 9-о място във второто ниво на футбола в Турция. Тимът ще се опита да спечели промоция в елита още през тази кампания.
Припомняме, че Здравко Димитров беше изхвърлен от Левски по дисциплинарни причини, но „сините“ още държат правата му.
