
Юношите на „Черно море Тича“ не успяха да се класират за държавното първенство след като вчера загубиха от „Академик Пловдив“ със 76:73, съобщават от клуба на варненци.
Момчетата на Георги Бакалов започнаха срещата много силно, вземайки първата част с 25:13. Втората част стигна на гостите да поведат в резултата и да излязат на почивката с 2 т. аванс при 39:41. Втората половина отборите отново си размениха по една част, като докрая срещата беше много оспорвана.
С този мач сезонът за юношите приключи, а за някои от момчета това беше и последния мач за ДЮШ на „Черно море Тича“.
