Виктор Попов с благотворителна инициатива в подкрепа на 5-годишния Гого

Виктор Попов: Късметът не е на наша страна! Трябва да се вдигнем!


Националният състезател на България по футбол Виктор Попов стартира благотворителна инициатива в подкрепа на 5-годишно момченце, което се нуждае от средства за лечение, съобщава БТА. Младият футболист и един от най-перспективните български играчи ще се опита да събере максимално голяма сума, за да подпомогне малкия Георги Минков в неговото лечение. Попов предоставя емоционална фланелка от неговата кариера – тази, с която е вкарал първия си гол в елита на българския футбол.

На страницата си във фейсбук (https://www.facebook.com/viktor.popov1913) той отправи призив към всички свои приятели, познати, почитатели на Черно море (Варна) и на футболната игра да бъдат активни и да помогнат на едно малко момче да има своя пълноценен живот.

Наддаванията стават под поста на Попов на страницата му и краен срок е 18-и февруари, когато моряците приемат отбора на Берое (Стара Загора) в първата си домакинска среща за 2023-а година.

„Здравейте!

Аз съм Виктор Попов и съм футболист на ПФК Черно море и на националния отбор на България! Предлагам на търг с благотворителна цел тениската си, с която отбелязах първия си гол в професионалния футбол срещу отбора на Локомотив София! Финансовите средства от търга ще бъдат преведени към банковата сметка на Гого – детето, което се нуждае от четири вливания на стволови клетки. Бащата на Гого – Пламен Минков, помагаше безрезервно и без никакъв хонорар в юношеските ни години на нашия треньор – Тодор Марев!!!

Стартовата цена на фланелката е 106 лв!! Шест е символично число – любимият ми номер! Печелившият ще получи тениската преди домакинския ни мач с Берое (Стара Загора). Разбира се, ще си направи снимка с мен и с отбора на Черно море за спомен! ! Бъдете активни, нека помогнем на Гого и скоро той да ни подкрепя от трибуните, а защо не и да се включи в редиците на ДЮШ „Черно море“!

Наддаването ще става тук, на моята стена във фейсбук! Последен ден на търга – денят на мача с Берое!

Успех на участниците !“, написа Виктор Попов.

Отборът на Черно море (Варна) играе утре във Велико Търново срещу Левски своя първи мач за пролетния полусезон.

Остави коментар