
След края на първата тренировка, която се проведе при минусови температури, треньорът Васил Петров подчерта, че трябва да се привлекат няколко играчи, за да се повиши класата на отбора
„Знам, че това, от което се интересуват най-много привържениците, е селекцията. В етап на преговори сме с няколко футболисти, които са ни приоритет в селекцията през зимната пауза. Ако нещата не се получат, имаме и втори вариант, но при всички положения искаме да се подсилим с класни футболисти. Важно е да вземем сериозни състезатели, които да отговарят на нашата визия и амбициите ни като клуб. Търсим крила и нападатели, изобщо офанзивни играчи. Заминаваме за Турция на 21 януари, но ще изиграем една контрола срещу Фратрия преди това, на СК Локомотив в зависимост от това дали позволяват атмосферните условия“, каза Петров.
