Варненският Титан с две шампионки на държавното за момичета

Варненският „Титан“ направи успешен старт на държавното-лично първенство по вдигане на тежести за момичета до 13 години в Русе.

Треньорът Живко Николов ще разчита на 17 щангисти в шампионата, като в първия ден две негови възпитанички спечелиха общо пет златни и едно сребърно отличие.

В категория до 30 кг Анжела Йорданова завърши първа в двете движения и в двубоя, а до 35 кг Белослава Колева също е шампионка в двубоя, след като остана втора в изхвърлянето и взе златния медал в изтласкването.

 

 

Остави коментар