
Около 14.00 часа местно време самолетът на сръбския национален отбор, предвождан от легендите на сръбския футбол – треньорът Драган Стойкович – Пикси и шефът на федерацията Драган Джаич се приземи на летище Варна с директен полет от Белград.
Половин час по-рано сред първите посрещачи на сръбските национали бяха запалените ловци на автографи и снимки от Варна Гюро и Берко Ахмедов, Стефaн Николов-Чочо, култовият Стефчо автаграфа. Още при самата поява на сръбската делегация пред входа на летището най-търсени за снимки и автографи бяха Филип Костич (Ювентус), Саша Лукич (Фулъм), Сергей Милинкович-Савич (Лацио), Душан Тадич от Аякс, Никола Миленкович(Фиорентина), Драган (Пикси )Стойкович и Драган Джаич.
Феновете бяха облечени с фланелки на отборите, което предизвика и размяна на окуражителни думи. Много интересен бе плакатът, който запаленият фен на Ювентус Гюркан Ахмедов бе разпънал при посрещането на един от любимците си Филип Костич с надпис на сръбски, който гласеше – „Филипе, искам фланелка за моите деца, благодаря ти“…
След фотосесията сърбите се качиха на чакащия ги за Разград автобус за предстоящия мач с нашите национали, поздравявайки фенове.

