
Кристиан Димитров (ТК „Добротица“, гр. Добрич) и Ева Чипилска (ТК „Изида“, гр.Добрич) спечелиха първите места на Регионално първенство по тенис за момчета и момичета до 12 г. по програмата „ТЕНИСЪТ СПОРТ ЗА ВСИЧКИ“ в Добрич.
Надпреварата от календара на БФТенис се проведе на базата на ТК „Изида“.
Във финала при момчетата Кристиан Димитров (ТК „Добротица“, гр. Добрич) победи Владислав Димитриев (ТК „Капралев“, гр.Бургас) с 6:0. В мач за третото място Савио Нанов (ТК „Авеню“, гр.Бургас) се наложи над Андрей Енев (ТК „Каварна“, гр.Каварна) със 7:6(4).
Във финала при момичетата Ева Чипилска (ТК „Изида“, гр.Добрич) победи Дарина Енчева (ТК „Ямбол 2005“, гр.Ямбол) със 7:6(8). В мач за третото място Каталина Йовчева (ТК „Велто“, гр.Варна) спечели с 6:2 срещу Преслава Веселинова (ТК „Добротица“, гр. Добрич).
Приз за „Честна игра“ получиха Даниел Палмър (ТК „Изида“, гр.Добрич) и Елена Митинова (ТК „Велто“, гр.Варна).
