Варненец шампион на двойки на турнир по тенис в Румъния

Националът на България за Купа „Дейвис“ и тенисист на варненския клуб ТК Черно Море Елит Пьотр Нестеров спечели титлата на двойки на турнира на клей в Сату Маре (Румъния) с награден фонд 25 хиляди долара.

Поставените под №1 в схемата Нестеров и Владислав Орлов (Украйна) победиха във финала с 6:4, 6:2 Милош Карол от Словакия и Майкъл Шоу от Великобритания.

Това е пета титла за Пьотр Нестеров на двойки от турнири на ITF за мъже.

Остави коментар