Варна посреща тържествено световния вицешампион Борис Начев

Във Варна ще посрещнат тържествено сребърния медалист от Световното първенство по волейбол Борис Начев, съобщава БНР. Той е възпитаник на школата на „Черно море“ и се завърна с вицешампионска титла от големия форум във Филипините.

Утре варненският национал ще бъде посрещнат в Община Варна от кмета на града в 15.00 ч. Волейболистът ще бъде удостоен с почетния плакет на Варна за особени заслуги в спорта. На срещата ще присъства представителният мъжки тим на „Черно море“ начело с треньора Дани Милушев.

На тържеството ще има и волейболисти от детско-юношеската школа на „моряците“, като срещата ще бъде уважена и от родителите на Борис Начев и от цялото клубно ръководство на „Черно море“ начело с президента Красимир Илиев.

Остави коментар