
Отборът на Варна ДКС спечели второто издание на приятелския предсезонен турнир по волейбол за „Купата на кмета на Русе“, който бе за девойки под 20 години.
Надпреварата се проведе в Русе, като в нея участваха още домакините от ВК Любо Ганев-Автосвят и Дея спорт (Бургас).
Нямаше нито един тригеймов резултат, като се получиха оспорвани и интересни двубои, които са важни проверки преди старта на новия сезон.
Резултати:
ДКС Варна – Любо Ганев Австосвят -3:2
Любо Ганев – Австосвят – Дея спорт – 1:3
Дея спорт – ДКС Варна -1:3
Класиране:
1. ДКС Варна
2. Дея спорт (Бургас)
3. Любо Ганев-Австосвят (Русе)
Най-изявените състезателки бяха отличени и с индивидуални награди. „Турнирът стана страхотен, благодарим на всички участници за невероятния волейбол“, написаха организаторите.
