Варна ДКС спечели приятелски турнир по волейбол за девойки U20 в Русе 


Отборът на Варна ДКС спечели второто издание на приятелския предсезонен турнир по волейбол за „Купата на кмета на Русе“, който бе за девойки под 20 години.

Надпреварата се проведе в Русе, като в нея участваха още домакините от ВК Любо Ганев-Автосвят и Дея спорт (Бургас).

Нямаше нито един тригеймов резултат, като се получиха оспорвани и интересни двубои, които са важни проверки преди старта на новия сезон.

Резултати:

ДКС Варна – Любо Ганев Австосвят -3:2

Любо Ганев – Австосвят – Дея спорт – 1:3

Дея спорт – ДКС Варна -1:3

Класиране:

1. ДКС Варна

2. Дея спорт (Бургас)

3. Любо Ганев-Австосвят (Русе)

Най-изявените състезателки бяха отличени и с индивидуални награди. „Турнирът стана страхотен, благодарим на всички участници за невероятния волейбол“, написаха организаторите.

Остави коментар