
Пореден скандал с футболни фенове разтърси обществеността във Варна. Привърженици на Спартак са пребили сина на бившия футболист на Черно море Пламен Тимнев. Случката се е разиграла в кв. „Левски“ около 9 часа снощи.
Никола Тимнев, който е футболист в школата на Черно море, разказа пред Vsport.bg за инцидента. „Бяха четирима с черни фланелки с надпис „1918“ и с маски. Виждаха им се само очите. Хванаха ме в градинката в близост до бар „Мокатини“ на ул.“Мир“. Започнаха да ме обиждат, а в един момент ме ритнаха три пъти в корема, а когато паднах на земята получих удар в лицето. Текна ми кръв, след което ме оставиха и аз избягах“, каза роденият през 2009 година талант на „моряците“.
Бащата на Никола – Пламен Тимнев, който е треньор в частна футболна школа в града, отказа да коментира случилото се, но сподели, че ще обмислят да подадат жалба в полицията.
Припомняме, че в края на миналата година момче от школата на Спартак Варна беше нападнато на път за тренировка от фен на Черно море с метална бухалка, който го принудил да съблече екипа на „соколите“ и му го взел. За щастие обаче тогава не е имало физически сблъсък, като 13-годишният спортист се е разминал само с уплаха.
Само преди няколко дни от Спартак Варна пък се оплакаха за нарязали винили и рекламни пана на стадион “Спартак“, по протежението на бул. “Васил Левски” и ул. “Отец Паисий”.

6 Comments
by 1918
Лъжат, майка им проста
by Sandio
Кои са тези които лъжат? То детето си го казва а бащата иска да пуска жалба в полицията пък лъжат. И защо да лъжат, Пламен тимнев е сериозен човек, лично го познавам. Срам за всички които посягат на деца и трябва да бъдат наказани
by Rad
……… Да ва … В сайта
by Vasil
Такива са смешните спартаклии, толкоз години не могат да направят нищо на терена ама поне могат 3ма човека да набият едно 14 годишно дете
by Zane
Всичко си е вярно, това че отричате защото се срамувате е хубаво но си изчистена мършата
by todor
иначе си направили снимка пред паметника на Никола Спасов малко преди случката. снимали се 30 човека с маски да се правят на мъже и понеже са „биячи“ тръгнали да се правят на велики на дете, смешници