Трибуна Соколъ отговори на тартора на агитката на ЦСКА

Организираните фенове на Спартак от Трибуна Соколъ публикуваха във Фейсбук своята позиция за скандала след мача с ЦСКА за Купата във Варна вчера.

Ето какво написаха привържениците на отбора:

Първо, искаме да благодарим на всички синьо-бели фенове в Трибуна Соколъ, които за пореден път показаха своята силна подкрепа към любимия ни отбор! Относно редица медийни публикации с “гръмки” заглавия – на кадрите ясно се вижда, че “бой” няма. Става въпрос за спречкване между треньора Александър Томаш и служебно лице от наша страна.

Да, сцените са недопустими, но всеки може да сгреши или да се поддаде на емоциите си, особено в мач с толкова голям заряд. От спортна гледна точка всичко това е излишно, но в момента човекът е нарочен и атакуван от знайни и незнайни радетели на възмездието – чрез SMS-и, обаждания, пощенски гълъби и какво ли още не. Айде, по-спокойно. Хора сме!

Също така се обръщаме към конкретната ситуация, в която Иван Велчев – Кюстендилеца, решава, че ще намери решение на “огромния проблем” с физическа саморазправа с нашия приятел. Е, добре! От Трибуна Соколъ искаме да го информираме, че имаме човек, който е готов да излезе срещу него – на Луната, зад блока, на татами, където пожелаеш!

До зелените гниди, които отново се опитаха да изкарат дивидент с недостоверна и анимационна информация – дори на сън ще излезем срещу вас, където и когато кажете! Предложението ни е отправяно поне 20 пъти през последните две години. Чувствайте се поканени отново. Спартак над всичко!

Остави коментар