Треньорът на Спартак: Изключително доволен и благодарен съм на момчетата и публиката

 

Старши треньорът на Спартак (Варна) Васил Петров изрази задоволство след разгромния успех с 5:0 при гостуването на ЦСКА 1948 II. По този начин „соколите“ доближиха лидера Септември и вече са само на две точки от върха във Втора лига.

„Изключително съм доволен и благодарен на момчетата и публиката. Важни три точки. Важно беше да победим с оглед представянето и играта, която показваме. В миналия мач изгубихме две точки. Много съм щастлив“, каза Петров, цитиран от „Спортал“.

Остави коментар