Таланти на СКТМ „Комфорт“ трупат победи срещу мъже

Мъжете на СКТМ „Комфорт“ спечелиха четири победи в първия кръг от първия етап на отборното първенство по тенис на маса в „А“ група, който се проведе в село Аспарухово, община Дългопол.

През този сезон „комфортци“ са и най-младият отбор в елита със средна възраст от 16 години. Още по-впечатляващи са постигнатите победи: с по 3:2 срещу Роко Шумен и Свищов, 3:0 срещу Лъки Спорт-София и 3:1 срещу Тетрон Плевен.

Единствената загуба на варненци е от ЦСКА София.

За СКТМ „Комфорт“ играха Мирослав Шмидт, Виктор Димитров, Александър Димитров и Виктор Димчев, а техен треньор е Златин Тенев.

От варненския клуб заявиха, че този отбор е подбран така, че състезателите да трупат опит и класа и да повишат своето ниво срещу силни противници, каквито са отборите от “А” група-мъже. На този етап обаче варненските състезатели определено са изненадата с постигнатите резултати, предвид възрастта им.

Остави коментар