Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
  • Начало
  • Футбол
    • Спартак
    • Черно море
    • Футзал
    • Аматьорски футбол
    • Плажен футбол
  • Баскетбол
  • Плуване
  • Тенис
  • ДЮШ
  • Други
  • Спортни школи
Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спортСпортният сайт на Варна
  • Начало
  • Футбол
    • Спартак
    • Черно море
    • Футзал
    • Аматьорски футбол
    • Плажен футбол
  • Баскетбол
  • Плуване
  • Тенис
  • ДЮШ
  • Други
  • Спортни школи
15.06.2025 - 20:49 0Коментари

Черно море Одесос спечели титлата в I-ва дивизия за девойки U16 0 (0)

09.06.2025 - 8:04 0Коментари

Бронзови медали за КПС Спартак Варна на Държавното по водна топка U16 0 (0)

02.06.2025 - 7:03 0Коментари

КПС Спартак Варна завършва сезона с победа 0 (0)

06.04.2025 - 12:56 0Коментари

Волейболният Черно море се класира за финалите на Държавното за момчета под 16 г. 0 (0)

18.03.2025 - 9:32 0Коментари

Николай Николов – Майката доволен от двете разгромни победи на Комодор U16 0 (0)

07.03.2025 - 7:00 0Коментари

Четири отбора от Варна в топ 6 в регион Добруджа за момичета U16 по волейбол 0 (0)

10.02.2025 - 6:46 0Коментари

16-годишните на Черно море Тича с драматична загуба от Шумен 0 (0)

26.01.2025 - 22:18 0Коментари

Страхотен уикенд за ватерполистите на Спартак Варна 0 (0)

25.01.2025 - 7:08 0Коментари

Водна топка на най-високо ниво във Варна през уикенда 0 (0)

28.11.2024 - 22:56 0Коментари

Варненци в състава на Националния отбор по водна топка U16 0 (0)

18.06.2024 - 7:24 0Коментари

Двама от Черно море Тича сред националите по баскетбол U16 0 (0)

03.06.2024 - 6:42 0Коментари

Черно море Тича U16 се окичи с бронза на държавното 0 (0)

01.06.2024 - 6:32 0Коментари

U16: Черно море Тича заслужи място на полуфиналите 0 (0)

31.05.2024 - 6:35 0Коментари

Черно море Тича (16) записа първа победа на държавното 0 (0)

27.05.2024 - 7:11 0Коментари

Варненци на лагер с националния по водна топка U16 в Кранево 0 (0)

26.05.2024 - 0:40 0Коментари

Черно море Тича спечели сребърните медали при момчетата U16 0 (0)

24.05.2024 - 19:46 0Коментари

Драма в Бургас прати Черно море Тича на финал за Купа БФБ при момчетата U16 0 (0)

16.05.2024 - 6:40 0Коментари

Фратрия U16 триумфира с титлата в зона Варна 0 (0)

07.05.2024 - 22:01 0Коментари

Талант на Черно море с повиквателна за Юношеския национален отбор 0 (0)

17.04.2024 - 8:44 0Коментари

Повикаха талант на Черно море за UEFA Турнир за развитие 0 (0)

Разделяне на публикациите на страници

Page 1 Page 2 Page 3 >
Последно добавени
15-годишен с дебют за Спартак при фамозен обрат за Купата на България
15-годишен с дебют за Спартак при фамозен обрат за Купата на България
19.10.2026 - 21:51
Черно море обърна Хебър с красиви голове на Александър Мартинов
Черно море обърна Хебър с красиви голове на Александър Мартинов
18.10.2026 - 9:21
Черно море продължава за Купата след класика в Дупница, юноша с дебютен гол
Черно море продължава за Купата след класика в Дупница, юноша с дебютен гол
17.10.2026 - 16:48
Добра новина за Васил Петров и Спартак Варна
Добра новина за Васил Петров и Спартак Варна
14.10.2026 - 17:04
Васил Петров: Иска ми се да виждам Спартак Варна нагоре в класирането
Васил Петров: Иска ми се да виждам Спартак Варна нагоре в класирането
14.10.2026 - 12:31

Галерия

Галерия
Спартак Варна – Крумовград
  • Новини
  • Контакти
  • Общи условия

Vsport © 2026. Всички права запазени. Дизайн от Optimiziraime.bg