
Световните шампионки с Националния ансамбъл по художествена гимнастика – девойки Андрея Иванова, СКХГ „Чар-ДКС“, и Красимира Иванова, СКХГ „Грация“, подариха на Варна въже и цвички, с които спечелиха Световното първенство по художествена гимнастика за девойки в Клуж Напока.
Новите придобивки ще попълнят богатата колекция от предмети и награди, дарени от успешни варненски спортисти на Музея на спорта в Юнашкия салон.
Да са здрави нашите златни момичета и все така да ни радват с много победи и отличия, написа кметът на Варна Иван Портних на официалната си страница във фейсбук.
