Щангистите на „Титан“ с пет първи места на Държавното в Хасково

Щангистите на „Титан“ продължиха силното си представяне на държавното отборно първенство по вдигане на тежести за всички възрасти в Хасково.

Възпитаниците на треньора Живко Николов спечелиха още пет първи и едно трето място.

На първо в своите категории завършиха Атанас Атанасов, кадети 15 годинr, категория 49 кг, Симеон Арнаудов, кадети 15, 61, Здравко Дадаков, юноши, 96, Галин Бончев, юноши, 109, r Христо Христов, мъже, +109, а Стилиян Николов остана трети при юношите в категория до 81 кг.

Единствено Самуел Стефанов и Цветан Димитров не успяха да вземат медали. Двамата вдигаха добре, но малко не им достигkа да се наредят сред призьорите.

Остави коментар