
Белослава Балканска от СКТМ „Комфорт“ Варна се класира на второ място в турнира на Българския олимпийски комитет „Олимпийски надежди“ по тенис на маса в Албена. Надпреварата се проведе за седемнадесети път.
В турнира участваха 12 състезателки до 15 и 19 години, като след сериозна конкуренция Белослава излезе първа от своята група и се пребори за сребърния медал.
Отличието е особено ценно,защото с него спечели и квота за участие в Балканиадата до 15 години в Орестиада, Гърция.
