Спартак Варна загуби двама основни играчи за важния мач с Ботев Враца

Треньорът на Спартак Варна Димитър Димитров – Херо няма да може да разчита на двама от основните си футболисти за предстоящия мач от плейофната фаза с Ботев Враца. „Соколите“ гостуват на 11-ия в подреждането в събота, 13 май от 17:30 часа.

Капитанът на варненци Пламен Димов и Евандро Коста са наказани от дисциплинарната комисия към БФС за по една среща. Бранителят е и глобен с 250 лева, докато на Евандро е наложена парична санкция в размер на 1250 лева.

 

 

Остави коментар