
Хандбалният Спартак ще играе за бронзовите медали в турнира за Купата на България. Негов съперник ще бъде Пирин (Гоце Делчев).
Надпреварата се провежда в Шумен, където вчера възпитаниците на Пенко Златев бяха надиграни от „Шумен 61“ с 34:28. На полувремето резултатът бе 17:13. През втората част отборът на домакините поведе в един момент с 10 гола разлика, после варненци вкараха пет поредни, но в крайна сметка загубиха.
В другата среща Локомотив (Горна Оряховица) надигра Пирин с 43:20 (24:12).
Мачът на спартаклии за бронза е днес в 12 ч., а в 14,00 започва двубоят за титлата.
