Спартак продължава записването за мача с Черноморец

ФК Спартак Варна припомня, че продължава записването за пътуването до Бургас на феновете.

Клубът организира транспорт за почитателите, които искат да подкрепят тима при гостуването на Черноморец (Бургас) в мача от четвъртия кръг на Втора лига.

Двубоят в Бургас е във вторник, 08.08 от 18 часа. Автобусът потегля от ст. Спартак в 15 часа в деня на срещата. Цената на пътуването е 5 лв.

Записването и заплащането се осъществява предварително в офиса на ст. Спартак. Крайният срок е неделя вечер.

Остави коментар