СКТМ „Комфорт“ със сребро на Световната купа

Нов голям упех за варненския клуб по тенис на маса СКТМ „Комфорт“.

Полина Енчева и Стефан Бончев станаха вицешампиони на смесени двойки на Световна купа “WTT YOUTH CONTENDER ZRENJANIN“.

Във финалната среща двамата изгубиха от поляците Каспер Пивовар и Наталия Вжолек с 1:3 гейма, след като преди това постигнаха престижни победи срещу представители на Китайско Тайпе/Австралия, както и над две румънски двойки.

Треньорът на „комфортци“ Стоян Поппетров изрази благодарност към прекрасната публика за мощната подкрепа през цялото състезание.

Остави коментар