
Нов голям упех за варненския клуб по тенис на маса СКТМ „Комфорт“.
Полина Енчева и Стефан Бончев станаха вицешампиони на смесени двойки на Световна купа “WTT YOUTH CONTENDER ZRENJANIN“.
Във финалната среща двамата изгубиха от поляците Каспер Пивовар и Наталия Вжолек с 1:3 гейма, след като преди това постигнаха престижни победи срещу представители на Китайско Тайпе/Австралия, както и над две румънски двойки.
Треньорът на „комфортци“ Стоян Поппетров изрази благодарност към прекрасната публика за мощната подкрепа през цялото състезание.
