
Симон-Антъни Иванов от варненския клуб ТК Черно море- Елит стартира с победа на турнира по тенис на клей в Дубровник (Хърватия) с награден фонд 25 хиляди долара, съобщава БФТ.
Българинът победи участващия с „уайлд кард“ представител на домакините Йосип Шимунджа с 6:2, 6:4 за 90 минути.
В следващия кръг Иванов ще играе с поставения под номер 2 в схемата Олег Приходко от Украйна.
