Силно представяне на набор 2011 на ДЮШ „Спартак“ в турнира Купа Созопол

Много силни изяви на набор 2011 на ФК Спартак впечатли специалисти и публика в първия детски футболен турнир Купа Созопол. Възпитаниците на Миша Милошевич дотук са с 3 убедителни победи – 2:1 над Локо Пд, 2:0 над ЦСКА и разгром над Севлиево със 7:0.

Силно се представят и другите 2 формации на варненския клуб. Набор 2010, водени от Янаки Смирнов се наложиха с 2:0 Севлиево, победиха с 3:0 Созопол и загубиха с 0:1 от Левски. В полуфинала те отстъпиха в равностоен двубой от Локомотив Пд с 1:2 и днес играят за трето място с ЦСКА от 17 ч.

Най-малките представители на Спартак в тази надпревара-набор 2012 показаха една от най-качествените игри в тази възраст и само късметът ги спря за битка за медалите. Малчуганите на Димитър Трендафилов направиха в групата 2 равни срещи – 0:0 с Локо Пд и 2:2 Берое след загубата на старта от Звездичка с 0:2.

Остави коментар