Шефът на Спартак наложи забрани на треньорите в школата

Изпълнителният директор на Спартак наложи две забрани за треньорите в школата на клуба.
Неговата заповед е на основание чл. 44, ал. 1 от Кодекса на труда и във връзка с вътрешната организация за дейността във фирмата.

Със заповедта Иван Кирилов уведомява треньорите в ДЮШ Спартак, че нямат право да приемат обратно деца, които са напуснали по собствено желание школата на Спартак, и нямат право да провеждат индивидуални тренировки на деца от школата на „соколите“.

Остави коментар