Селекционерът на женския национален отбор Таня Гатева: Много ми се иска този прозорец да е най-силният за нас

Селекционерът на женския национален отбор по баскетбол на България Таня Гатева коментира важността на предстоящите два мача от квалификациите за Евробаскет 2025.

На 6 февруари българският тим ще бъде домакин на Словения в Ботевград, а на 9 февруари отново там приема отбора на Унгария, като и двете срещи са с начален час 19:00.

„Още когато събрах в началото отбора не сме тръгнали с цел класиране на европейско първенство. Ние тръгнахме с цел първо да започнем да побеждаваме. В Унгария това го показахме. Много ми се иска този прозорец да е най-силният за нас. Да успеем да се справим и в двата мача. Знаем, колко ще е трудно“, каза Гатева пред БНТ.

Остави коментар