Състезателки на СКТМ „Комфорт“ с медали на турнира ”Млад Олимпиец”


Полина Енчева от СКТМ „Комфорт“ стана шампион на НТ ”Млад Олимпиец” по тенис на маса до 13 години в Полски Тръмбеш, в който участие взеха най-добрите 32 състезателки от цяла България.

Друга състезателка на СКТМ „Комфорт“ – Белослава Балканска спечели сребърен медал, а Анна Гудеманова завърши на трето място.

Треньорът на СКТМ „Комфорт“ Стоян Поппетров поздрави 9-годишната Микаела Димитрова, която с играта си показва бързо развитие, и в следващите години той се надява да бъде сред медалистите.

Същото се отнася и за Симона Михайлова, която за първи път се класира за финален етап.

Снимки СКТМ „Комфорт“

Остави коментар