
Полина Енчева от СКТМ „Комфорт“ стана шампион на турнира по тенис на маса до 15 години ”Млад Олимпиец”. Полина бе най-добрата в своята възраст във финалния етап от надпреварата, който се проведе в Полски Тръмбеш.
На финала Поли победи Калина Стефанова от Металик Перник с 3:0, а в полуфинала Деница Живкова от Надежда София.
Преди началото на турнира много силно се представи друга талантлива състезателка на варненския клуб – Каролина Иванова, която спечели безапелационно квалификациите.
При момчетата пък Виктор Димитров и Мирослав Шмидт завършиха съответно на второ и трето място. Като цяло СКТМ”Комфорт” е клубът с най-много класирани състезатели, общо 15 деца (8 момчета и 7 момичета), като в ТОП 8 се класираха по 3 момчета и 3 момичета.
Комфортци продължават подготовката за държавното първенство през март, в което целта ще бъде спечелването на трета поредна титла при кадети и кадетки в отборната надпревара, както и преследването на златото в индивидуалните дисциплини, двойки и смесени двойки.
