
В София приключи републиканският личен шампионат по бадминтон за мъже и жени, в който участваха 220 състезатели от 27 клуба. Състезателите на СК Ракетлон (Варна) се представиха блестящо, като достигнаха до четвъртфиналите. Те бяха в състав Александра Стратиева (16 г, жени единично), Рея Кирчева и Диляна Ангелова (17 г, жени двойки), както и Мария Боевска и Силвана Генкова (Дружба София) в същата дисциплина.
„ТОП 8 в България е голямо постижение за варненския бадминтон“, категорични са от клуба.
Състав на отбора: Стилиян Стоименов, Владимир Щерев, Васил Цонев, Мария Боевска, Рея Кирчева, Диляна Ангелова, Александра Стратиева, Габриела Джолева
треньори: Сибо Атанасов, Рени Атанасова
