
Варненският „Титан“ започна силно участието си на държавното лично първенство по вдигане на тежести в Русе.
В категория до 55 кг при момчетата Радослав Кузов стана шампион, след като спечели три златни медала – в двубоя и отделните движения.
„По традиция ще разчитаме на пълне състав и ще пуснем щангисти във висчки възрасти. Както винаги, от състезателите ще искам само едно – да вдигнат това, което в момента е по силите им и са го правели в тренировките“, заяви за „Петел“ треньорът на „Титан“ Живко Николов.
