
Хандбалистите на Спартак загубиха от Шумен с 25:29 (13:14) първия си мач за тази година от държавното първенство за мъже в залата на „Владиславово“.
Пред „Петел“ треньорът на домакините разкри причината за поражението.
Допуснахме технически грешки, най-вече при пасовете, и получихме лесни голове. Ще продължим обаче да играем мач за мач, и още следващата събота се надявам да се представим далеч по-добре срещу Добруджа в същата зала, заяви Владимир Няголов.
