
Клубът по плувни спортове “Спартак Варна” отбеляза успешния край на 2024 година с традиционното си коледно тържество съобщават от клуба на варненци. На събитието присъстваха:
Мъжкият състав – носители на Купа България, Суперкупата на България и втори в Държавното първенство.
18-годишният отбор – завоювал сребърни медали от Държавното първенство и първо място на международния турнир Dia Polo Cup.
16-годишният тим – шампиони на България и победители в Dia Polo Cup.

„Измина много тежка спортно-състезателна и емоционална година, в която нашите момчета успяха да вземат максимума. Надявам се следващата година да сме още по-добре организирани, да правим по-малко грешки и да постигнем още повече титли,“ сподели главният треньор Найден Найденов.

Специален гост на тържеството бе зам.-кметът на район “Одесос” Георги Георгиев, който поздрави клуба за успехите и пожела на момчетата да продължават да доказват, че са едно голямо семейство. „Вашият клуб е истинско семейство, което носи гордост за Варна. Продължавайте да се борите и да постигате върхове,“ заяви той.

Коледното парти на КПС Спартак Варна символизира края на една успешна година и зарежда всички с оптимизъм за още по-големи постижения през 2025 г.
