
В залата на Първа ЕГ завърши състезанието по хандбал за юноши 11-12 клас, част от Общински ученически игри 2023/2024 г. За участие се явиха 3 отбора.
След изиграване на всички срещи очаквано шампиони са Професионална техническа гимназия – Варна, които победиха в оспорван своеобразен финал учениците на ВТГ „Г. С. Раковски“, за който останаха сребърните медали
.
Трети се наредиха състезателите на Професионална гимназия по електротехника
Шампионите ще защитават честта на Варна в Областните състезания.
Всички призьори получиха предметни награди осигурени от Община Варна, дирекция „Спорт“
