Отборът на Флотски арсенал първи на Работническия турнир по мини футбол

16 отбора от варненски фирми участваха във второто издание на Работническия турнир по мини футбол, съобщиха от дирекция „Спорт“ към Община Варна. Състезанието се проведе 5-и, 6-и, 12-и и 13-и ноември на игрищата за мини футбол в ОСРК „Младост“.

Проявата се организира от Работнически клуб „Спорт и здраве – Варна 2016“, с подкрепата Община Варна и на Българската работническа федерация „Спорт и здраве“.

До финал се класираха отборите на „Енерго-Про Варна“ ЕАД и „МТГ – Делфин“ АД, които спориха за 3-4 място. „Флотски арсенал“ и „Каргил България“ достигнаха финал за 1-2 място.

След победата с 4:2 над „Каргил България“ с шампионския трофей се окичи отборът на „Флотски арсенал“. На трето и четвърто място съответно останаха отборите на „МТГ – Делфин“ АД и „Енерго-Про Варна“ ЕАД.

Остави коментар