
16 отбора от варненски фирми участваха във второто издание на Работническия турнир по мини футбол, съобщиха от дирекция „Спорт“ към Община Варна. Състезанието се проведе 5-и, 6-и, 12-и и 13-и ноември на игрищата за мини футбол в ОСРК „Младост“.
Проявата се организира от Работнически клуб „Спорт и здраве – Варна 2016“, с подкрепата Община Варна и на Българската работническа федерация „Спорт и здраве“.

До финал се класираха отборите на „Енерго-Про Варна“ ЕАД и „МТГ – Делфин“ АД, които спориха за 3-4 място. „Флотски арсенал“ и „Каргил България“ достигнаха финал за 1-2 място.
![]()
След победата с 4:2 над „Каргил България“ с шампионския трофей се окичи отборът на „Флотски арсенал“. На трето и четвърто място съответно останаха отборите на „МТГ – Делфин“ АД и „Енерго-Про Варна“ ЕАД.
