Националите по спортна гимнастика проведоха първо контролно състезание

Част от мъжкия ни национален отбор по спортна гимнастика проведе първото си контролно състезание, съобщават от федерацията.

В проверката участие взеха Йордан Александров, Димитър Димитров, Даниел Трифонов, Теодор Трифонов, Раян Радков, Божидар Златанов от варненския клуб „Интеркомгруп Черноморски Юнак“, Майкъл Дунев, Еди Пенев, Мартин Мишев, Георги Стоянов, Наско Миков (младежки национален отбор).

От тима отсъстват Дейвид Хъдълстоун, Кевин Пенев, Давид Иванов, които ще се присъединят към състава през април.

Гимнастиците ни се подготвят за новия сезон, като следващото им състезание е държавното първенство в Благоевград на 21 и 22 март

Остави коментар