
Черно море продължава да се подготвя за подновяването на сезона. Въпреки лошите метеорологични условия, „моряците“ на Илиан Илиев се готвят двуразово.
Първото занимание на „зелено-белите“ бе на стадион „Младост“ в морската столица и в него взеха участие всички футболисти. На заснежения терен играчите не намалиха оборотите, а демонстрираха характер и проведоха пълноценна тренировка.
Днес Черно море има още едно занимание, което ще се проведе на базата на детско-юношеската школа на клуба.
