
Мирослав Шмидт, състезател на Спортен клуб по тенис на маса „Комфорт“ спечели първо злато за България на WTT Youth Contender Panagyurishte Presened by Asarel.
В своята категория до 13 години той надделя безапелационно на финала над израелеца YALIMOR с 3:0.
При 11-годишните момчета Aras AYDIN грабна златото, на второ място се класира Димитър Димитров – Англия, а трети остана Димитър Димитров от България.
Във възрастовата група до 17 години шампион стана Sora MATSUSHIMA от Япония, следван от представителя на Китай Ruibo WEN.

