Мирослав Шмидт спечели първо злато за България на WTT Youth Contender Panagyurishte 

Мирослав Шмидт, състезател на Спортен клуб по тенис на маса „Комфорт“ спечели първо злато за България на WTT Youth Contender Panagyurishte Presened by Asarel.

В своята категория до 13 години той надделя безапелационно на финала над израелеца YALIMOR с 3:0.

При 11-годишните момчета Aras AYDIN грабна златото, на второ място се класира Димитър Димитров – Англия, а трети остана Димитър Димитров от България.

Във възрастовата група до 17 години шампион стана Sora MATSUSHIMA от Япония, следван от представителя на Китай Ruibo WEN.

 

Остави коментар