Мария Йовкова от СКТМ Комфорт спечели титлата на двойки на Държавното

Мария Йовкова от СКТМ „Комфорт“ Варна е шампион на България на двойки и смесени двойки и вицешампион в индивидуалното от Държавното първенство за мъже и жени, което се проведе в Панагюрище на 20 юни.

При смесените заедно с Х. Христонов „ЦСКА“ София спечелиха в изключително драматичен мач с 3:2 след като изоставаха 0:2 гейма от К.Попов „Дунав“ Русе и В.Персова „Стоянстрой“ Пловдив.

При двойките заедно с К.Христова „ЦСКА“ София победиха двойката Ц.Георгиева/С.Мутлу с 3:1.

В индивидуалното Мария загуби от Цветелина Георгиева с 1:4.

„Пореден силен сезон за нашата състезателка, която показа постоянство и бе с основна заслуга за спечелването на четвърта поредна титла в отборното първенство.

Това е и единствената индивидуална загуба за състезателната година, което показва изключителната й класа и постоянство!

Гордеем се с теб, Мими“, написаха в страницата си във фейсбук от клуба.

 

Остави коментар