Локомотив Варна спечели градското дерби по хандбал при 11-годишните

Хандбалният клуб Локомотив Варна спечели градското дерби при 11-годишните. След оспорван финал завършил 13:13 и 2:0 при дузпите малките спартаклии останаха на второ място.

Кристиян Андреев стана най- полезен състезател и влезе в отбора на звездите.

В отбора също влезе и Пресиян Иванов, а Георги Димитров беше избран за най- добър вратар.

Страхотен финал и мъжка игра, която не е присъща за такава възраст. Поздравявам всички момчета, защото дадоха 100 % от себе си и играха докрай. Поздравления и за отбора на Локомотив, с който доказахме, че сме най-добрите в България.

Искам да благодаря на всички родители, които подкрепяха отбора до самия край и специално на нашия шофьор, който беше част от отбора непрекъснато през трите дена. И накрая отново едно голямо БРАВО на нашите страхотни момчета, направиха ме горд, каза треньорът на спартаклии Йордан Попов.

Остави коментар