
Първият финал от националния шампионат за мъже и жени на 22 февруари в зала „Фестивална“ в София бе смесената щафета на 4х400 м.
Квартетът на „Супер спорт“ – Варна в състав Радослав Гюров, Божидара Гатева, Илкер Раимов и Вероник Жекова бе над всички с нов национален рекорд – 3:42.04.
Втори е състава на „Атлетик“ – София с 3:44.41, а бронзовите медали бяха за 3:49.31.
Девет щафети участваха в надпреварата в смесената щафета.
