
Наставникът на младите „соколи“ от Спартак (Варна) II Иван Цветанов даде мнението си след нулевото равенство с дубъла на Черно море на „Коритото“.
„Имаше много агресивност и в двата отбора. Ние трябва да съжаляваме малко повече. Чувстваше се и напрежение от гледна точка на факта, че в тези дербита Спартак няма победа от доста време.
Поздравявам момчетата, показаха характер и изпълниха тактическите указания. Поздравявам публиката и на двата отбора за създадената атмосфера“, каза опитният специалист.
