Херо за съдиите: Няма да допусна да се подиграват със Спартак

Треньорът на Спартак Варна Димитър Димитров – Херо бе категоричен, че няма да допусне съдиите да се подиграват с клуба. Както е известно, „соколите“ са последни в класирането на efbet Лига и борбата за спасение с конкурентите ще е жестока.
По този повод Херо бе категоричен, че иска от реферите да ръководят мачовете на Спартак по правилата на футболната игра, а не по други подбуди. През настоящия сезон станахме свидетели на зверски ощетявания на „соколите“, което в крайна сметка коства много точки на варненци.
„В последните години много се промених, най-вече след боледуването ми. Промени се храненето , начинът ми на живот. Но емоционално не можах да се променя. Затова искам да кажа, че няма да позволя на съдиите да се опитват да се подиграват със Спартак Варна“.

Остави коментар