
Треньорът на Спартак Варна Димитър Димитров – Херо бе категоричен, че няма да допусне съдиите да се подиграват с клуба. Както е известно, „соколите“ са последни в класирането на efbet Лига и борбата за спасение с конкурентите ще е жестока.
По този повод Херо бе категоричен, че иска от реферите да ръководят мачовете на Спартак по правилата на футболната игра, а не по други подбуди. През настоящия сезон станахме свидетели на зверски ощетявания на „соколите“, което в крайна сметка коства много точки на варненци.
„В последните години много се промених, най-вече след боледуването ми. Промени се храненето , начинът ми на живот. Но емоционално не можах да се променя. Затова искам да кажа, че няма да позволя на съдиите да се опитват да се подиграват със Спартак Варна“.
