Херо нареди на двама ненужни да тренират самостоятелно

херо

Димитър Димитров нареди на двама ненужни във варненския Спартак да тренират самостоятелно, съобщава Gong.bg. Това са защитникът Емануел Моура и нападателят Лиандро Мартис.

Причината за решението на Херо е, че техните агенти още не могат да се разберат с ръководството за финансовите компенсаци, които трябва да получат двамата, за да разтрогнат договорите си по взаимно съгласие. Макар че не са желани в тима,

Моура и Мартис са длъжни да се явяват на работа, тъй като в противен случай ще бъдът дисциплинарно уволнени от клуба. През есенния полусезон Моура играеше редовно под ръководството на Тодор Киселичков, за разрика от Мартис, който отпадна тотално от треньорската концепция.

Остави коментар