Хандбалистите на Спартак се класираха на полуфинал за Купата на България

Хандбалистите на Спартак се класираха за полуфиналите в турнира за Купата на България за мъже. Това стана факт, след като възпитаниците на Пенко Златев победиха „Добруджа“ с 43:30 (24:14) в четвъртфинален двубой в залата на Първа езикова гимназия във Варна, съобщиха от клуба.

Доволен съм от момчетата, тъй като подходиха сериозно и бързо решиха мача. Разбира се, има върху какво да работим още, но се надявам времето да работи за нас, каза за „Петел“ треньорът на спартаклии Пенко Златев.

За победителите головете вкараха: Здравко Славов и Йордан Попов – по 9, Ивелин Йорданов – 8, Димитър Стоянов – 6, Петко Петков и Александър Николов – по 4, и Любомир Пенков – 3.

Остави коментар